Pieczątki z uprawnieniami

Pieczątki z uprawnieniami wyrabiane są przez specialistów potrzebujących udokumentowanie swoich uprawnień w dokumencie. Do takich specjalistów mogą należeć wykonawcy prac kontrolnych, elektromonterzy lub lub projektanci sieci i instalacji wodociągowych. Wykonany stempel zwykle zawiera imię i nazwisko osoby oraz numer uprawniania. Dodatkowo w treści może się znaleźć szczegółowy zakres uprawnień na przykład: uprawnienia elektroenergetyczne wraz z pomiarami.

Pieczątki z uprawnieniami cena

Cena stempla z uprawnieniami jest zależna od ilości tekstu zawartego w treści. Na ceną ma wpływ też wybór odpowiedniego automatu. Zgodnie z poniższymi przykładami treści w pieczątce z uprawnieniami jest więcej niż na pieczątkach firmowych dlatego cena jest zwykle większa. Dla naszych klientów zamieściliśmy szczegółowy cennik pieczątek. Można się z nim zapoznać a następnie zamówić pieczątkę z uprawnieniami online korzystając z naszego formularza. Pieczątkę na życzenie możemy wykonać ekspresowo i wysłać wybranym sposobem dostarczenia przesyłki: listem poleconym, kurierem lub paczkomatem.

Poniżej znajdują się przykładowe wzory pieczątek z uprawnieniami. Przy składaniu zamówienia można wskazać odpowiedni wzór.


Sprawdź inne dostępne wzory pieczątek