Pomoc

Jeżeli masz wątpliwości podczas zamawiania pieczątki przez internet skorzystaj z naszej pomocy.

Ile trwa wyrobienie pieczątki?

Zwykle pieczątki wyrabiamy w przeciągu kilku dni. Zamówienia ekspresowe realizujemy w ciągu doby. Pieczątki wyrabiamy w podobnym terminie nie zależnie od tego czy mamy wykonać pieczątkę firmową, lekarką czy urzędową. Zrobienie pieczątki jest procesem skomplikowanym jednak na życzenie jesteśmy w stanie wyrobić pieczątkę w trybie ekspresowym.

Ile kosztuje pieczątka?

Cena pieczątki jest uzależniona od je typu, wielkości oraz rodzaju treści znajdującej się na pieczątce. Na cenę pieczątki nie ma wpływy jej rodzaj. Niezależnie od tego czy jest to pieczątka firmowa, urzędowa, lekarska imienna czy okolicznościowa. Szczegółowy cennik pieczątek jest dostępny na naszej stronie.

Jakie pliki mogę wysyłać jako załączniki?

Prosimy o wysyłanie projektów logo w formacie CDR - Corel 8.0 (tekst w projekcie przekształcony w krzywe). Logo na pieczątce firmowej musi być bardzo dobrej jakości dlatego pliki w formacie JPG, GIF oraz gif muszą być w wysokiej rozdzielczości. Pliki PNG też muszą być w wysokiej rozdzielczości. Wskazane jest aby pliki PNG były bez tła.

Ile trwa realizacja zamówienia pieczątki?

Zamówienie realizowane jest w przeciągu 3 dni. W przypadku wydłużenia się terminu realizacji zostaną państwo powiadomieni.
Na życzenie klienta możemy przesłać emailem gotowy wzór wykonywanej pieczęci przed wysłaniem jej pocztą (w przypadku zamówienia pieczeci z logo).

Czy mogę zamówić u Was pieczątkę?

Pieczątkę można zamówić z tekstem w dowolnym języku z dowolnymi znakami graficznymi. Naszym klientem może być każda osoba pełnoletnia, która uzna, że niezbędna jest jej pieczątka do realizacji własnych celów.

Czy mogę sam zaprojektować czcionkę?

Proces realizacji zamówienia pieczątki online na naszej stronie ma być maksymalnie uproszczony dlatego na naszej stronie nie można zaprojektować czcionki. Jeżeli chcesz zaprojektuj pieczątkę samodzielnie i prześlij propozycję szkicu jako załącznik.